ZĪDAINI, MĪKSTI UN MIRDZOŠI MATI AR KEUNE CARE SATIN OIL!

Zīdaini, mīksti un mirdzoši mati ar Keune Care Satin Oil produktu līniju!

Bagātīgs dabisko minerālvielu un eļļu komplekss sniedz visaptverošu aprūpi, kas iekļūst visos mata slāņos: Marakujas eļļa apakšējā slānī, Baobaba eļļa vidējā slānī, Monoi eļļa iekļūst mata kodolā. Jaunās paaudzes unikālās eļļas piešķir spīdumu un baro matus no iekšpuses.

Satin Oil shampoo – šampūns baro blāvus un sausus matus no iekšpuses, piešķirot tiem brīnišķīgu spīdumu un padarot tos neticami mīkstus. Inovatīvā, vieglā formula padara matus veselīgus un zīdainus.

Satin Oil conditioner – kondicionieris ieteicams blāviem un sausiem matiem. Tas baro matus no iekšpuses. Mati kļūst mīksti, piešķirot tiem brīnišķīgu spīdumu.

Satin Oil mask – maska dziļi baro matus no iekšpuses. Rezultātā mati kļūst mīksti, zīdaini un mirdzoši.

Satin Oil treatment – izsmalcinātā eļļa veselīgiem, gludiem un spīdīgiem matiem. Akurāti uzklājiet dažus pilienus eļļas uz sausiem vai mitriem matiem. Var pievienot Satin Oil kondicionierim vai maskai, lai pastiprinātu šī produkta efektu.

Satin Oil milk – izsmalcinātais pieniņš ir tik viegls, ka uzreiz iesūcas matos. Vieglā formula maigi mitrina matus, padarot tos mīkstus un spīdīgus.

Mirdzi kopā ar Keune Care Satin Oil! 🌞

Keune.lv – lieliskas rūpes, lieliski mati! ♥︎