Kontakti

Adrese: Riga, Ūnijas iela 6

Darba laiks :

P 9 – 17

O 9 – 17

9 – 17

C 9 – 17

9 – 16

S Sv. –

Jūsu ērtībai mēs piedāvājam sadarbību ar Orange Cosmetic komandu:

 

Birojs Santa Liepiņa 67506303 keune@keune.lv
Keune klientu menedžeri: Inese Nahaja 29184858 inesei@keune.lv
Iluta Rutule 26199021 ilutar@keune.lv
Sintija Rotkāja 28328168 sintijar@keune.lv
Keune pārdošanas daļas vadītāja Ilze Rudzīte 28357375 ilzer@keune.lv
Mārketinga vadītāja

Apmācības “Keune Studija”

Sabīne Zušmane 26829628 sabinez@keune.lv
Valdes priekšsēdētājs Roberts Zušmanis 29379037 robertsz@keune.lv
Noliktavas vadītājs Edgars Tomsons 27745252 edgarst@keune.lv
Noliktavas uzskaitvede Inguna Tomsone 29448513 ingunat@keune.lv