Mūsu zīmoli

Atpakaļ pie zīmoliem

Precizitāte - vārds, kas raksturo Takai.

Veikals

Mūsu filozofiju atspoguļo Takumi simbols – simbols, ko lieto, lai apzīmētu veiklību, virtuozitāti un prasmes. Tieši tās pašas iemaņas, kas piemīt arī radošam frizierim – profesionālim. Mēs aicinām Tevi iepazīt Japānas augsto tehnoloģiju sasniegumus!

Ekspertīze – starp inovācijām un tradīcijām. Izmantojam tehnoloģiskās inovācijas, lai izvēlētos labāko tēraudu un izstrādātu ergonomisku dizainu ar Computer Aid Design programmatūru. Cienām tradīcijas, uzticot asināšanas un pulēšanas procesu tikai augsti kvalificētajiem un pieredzes bagātajiem Takai meistariem un viņu roku darbam. Takai ir modernākā instrumentu ražotne Japānā – tai uzticas arī medicīnas profesionāļi, kuriem mēs izstrādājam izcilas kvalitātes medicīnas instrumentus – instrumentus precizitātei un veiklībai bez kompromisiem.

Instrumentu izstrādē tiek izmantota Hot Isostatic Pressing (HIP) jeb karstā izostatiskā prese, kurā pulverveida tērauda nano daļiņas tiek sablīvētas un saspiestas krāsni vairāk nekā 1500 reizes. Šajā procesā, kuru pielieto arī aeronautikā un medicīnā, tiek radīti augstākās klases instrumenti. HIP priekšrocība ar tās plašajām pulverveida tērauda variācijām ir tā, ka mums ir iespēja piedāvāt augstākās kvalitātes instrumentus dažādās cenu kategorijās.

Sadarbība ar pasaules vadošo tērauda ražotāju Nippon Steel ļauj pielietot augstākās kvalitātes tēraudu, kas, nenoliedzami, ir svarīgākais elements nepārspējamas kvalitātes instrumentu izgatavošanā. Ikviens Takai instruments tiek pakļauts Hamaguri asināšanas procesam – tehnikai, kurā asmeņi tiek apstrādāti septiņos asināšanas leņķos, lai instruments iegūtu ekstremālu asumu, bet meistars – radītu unikālu maigumu matu griezumā.

Karakuri – pamatīgums un ekselence. Karakuri kolekcijai tiek izvēlēts visaugstākās kvalitātes pulverveida tērauds. Karakuri kolekcijas instrumenti ir katra meistara autordarbs – meistars komplektē savu instrumentu, izvēloties sev piemērotākos asmeņus un rokturus. Šādi iegūstams instruments, kas vislabāk atbilst katra profesionāļa vēlmēm, iemaņām un griešanas paradumiem. Karakuri kolekcijas instrumenta izvēle ļauj ietaupīt ilgtermiņā, jo laika griezumā nepieciešams mainīt tikai asmeņus. Meistariem, kuriem ir īpašas prasības atkārtotu traumu un pārslodzes dēļ (Repetitive Strain injuries), Karakuri piedāvā instrumentu modeļus 360° rotējošu gredzenu rokturī, kas ir īpaši saudzīgs pret cīpslām un locītavām. Uretāna pārklājums, kas izmantots instrumenta rokturu izstrādē, būs īpaši saudzīgs pastiprināti jūtīgām rokām un nodrošinās labāku satvērienu.

 

Takai tehnoloģijas:

Vanādijs – palielina asmens stingrību un uzlabo instrumenta noturību pret nolietošanos laika gaitā.

Molibdēns – pastiprina pretkorozijas iedarbību.

VG – 10 kobalts – sakausējums, kas palielina tērauda izturību un elastību.

HIP Premium Steel (Karakuri kolekcija) – pulverveida vai keramiskais tērauds, kas iegūts HIP jeb karstās izsostatiskās presēšanas procesā.

Summum tērauds – vanādija, molibdēna, kobalta, hroma, volframa un mangāna sakausējums, kas rada ideāli blīvu un gludu tēraudu un ļauj instrumentam būt īpaši noturīgam pret nolietošanos laika gaitā.

Hamaguri asināšana – izliekta asināšana, kurā asmeņi tiek asināti 7 dažādos leņķos.

Dubultā Hamaguri asināšāna (Miracle Slit) – pieejama modeļiem Summum 5.5 un 6.3, kā arī Karakuri kolekcijā, izvēloties Karakuri 5.5 un 6.3. Taisnās griešanas tehnikā Miracle Slit ļauj griezt ļoti biezas šķipsnas, mazajiem mikro šķēlumiem, kas iestrādāti asmeņos, savācot matus. Slīdošajā filēšanas tehnikā Miracle Slit kalpo kā Hamaguri modelis, lai nodrošinātu maigu griešanu un efektīvu slaisingu. Šī dubultā asināšana pagarina asmens kalpošanas ilgumu.

Ieliektie asmeņi – Takai instrumenti ir iekšpusē ieliekti, tādejādi nodrošinot ideālu asmeņu saskari. Tas garantē maigu griešanu, jo asmeņu berze ir samazināta līdz 1-2 milimetra desmitdaļai. Mati neslīd, un izmantotās griešanas tehnikas iznākumu neietekmē asmeņu atvēruma platums.

Ar eļļu piesūcināts filca zīmulis – ļauj ieeļļot instrumentu ar dažām kustībām un nodrošināt nepārtrauktu instrumenta slīdamību.

 

GARANTIJA

Katram no Takai instrumentiem pieejamas 2 bezmaksas tehnikās apskates/asināšanas Takai ražotnē.