STIPRINI MATUS UN RISINI TO IZKRIŠANAS PROBLĒMU AR KEUNE CARE DERMA ACTIVATE!

Derma Activate palīdz stiprināt matus un risināt īslaicīgu matu izkrišanas problēmu. Dabiskās minerālvielas tiek piegādātas tieši galvas ādas šūnās, stimulējot to vielmaiņu. Mati kļūst biezāki un apjomīgāki. Atjauno normālas galvas ādas funkcijas. Tiek veicināta paātrināta matu augšana. Liposomas, H vitamīns, kofeīns un takanals nostiprina, stimulē matu augšanu un palielina matu daudzumu augšanas procesā.

 

  • Derma Activate Shampoo – nostiprinošs šampūns jūtīgai galvas ādai un vājiem, smalkiem matiem ar tendenci uz izkrišanu.
  • Derma Activate Thickening Spray – neizskalojams, izsmidzināms līdzeklis, kas piešķir matiem blīvumu. Pateicoties kviešu proteīniem un provitamīnam B5, kas sniedz matiem spēku, matu struktūra kļūst blīvāka.
  • Derma Activate Lotion – ārstniecisks un nostiprinošs līdzeklis pret matu izkrišanu. Pateicoties atjaunojošajām tehnoloģijām, liposomu tehnoloģija iekļūst skalpa šūnās un pakāpeniski izplata dabiskās minerālvielas, biokeratīnu un matu augšanas stimulantus – takanalu un kofeīnu, kas sekmē matu augšanu.

 

 

Stiprini matus ar Keune Care Derma Activate! ✨

Keune – lieliskas rūpes, lieliski mati! 🧡