NOSKAIDROTI KEUNE HAIRSTYLIST AWARDS 2022 / 2023 LATVIJAS UZVARĒTĀJI

Keune Hairstylist Awards šogad uzņem apgriezienus – Latvijas mērogā pieteikumu divtik, ja salīdzinām ar iepriekšējo gadu! ⭐

Šogad vissīvākā konkurence kategorijās Color Explosion (jo mēs mīlam krāsas!) un Signature Style (jo mēs mīlam pasvītrot savu unikālo rokrakstu!). Tikai solīti no šīm kategorijām atpaliek Barber Boss kategorija – arī tur cīņa uz goda, savukārt Unleashed Creativity ceļš mums vēl neatklāts – pieteikumu tik maz, ka pat īsta un veselīga konkurence neiznāk, un prīzes arī iet secen.

Paldies meistariem par azartisko piegājienu, atvērtību un uzdrošināšanos, paldies kompetentajai žūrijai – māksliniecei Elitai Patmalniecei, multimāksliniekam Kašeram, BeautyCloud redaktorei un skaistuma zinātājai Almazai Pirhai un personībai, kuras vārds friziermākslas nozarē komentārus neprasa – Jeļenai Hļebnovai Čerņavskai!

Paldies!

 

 

  • No sirds sveicam Color Explosion uzvarētāju friziermeistari VALĒRIJU POPMANI! Konkurence bija sīva, taču Valērijas uzvara – pārliecinoša! Turam īkšķus par viņas darbu pasaules mēroga vērtējumā!
  • No sirds sveicam Barber Boss uzvarētāju JEKATERINU VLASOVU ar nešaubīgu uzvaru un absolūti maksimālo iespējamo punktu skaitu žūrijas vērtējumā! Jāpiemin, ka Jekaterinas darbs izvēlēts arī Croud Magnet jeb skatītāju simpātijas online balsojumam! Priecājamies, lepojamies! Turam īkšķus par Jekaterinas darbu arī pasaules mēroga vērtējumā!
  • No sirds sveicam Signature Style uzvarētāju LIĀNU VASIĻJEVU ar pārliecinošu uzvaru šajā kategorijā! Vēlam Liānai turpināt izcelt savu rokrakstu, radīt un darīt to tikpat iedvesmojoši! Lai veiksme ar Liānu arī starptautiskajā šīs kategorijas vērtējumā!

 

Turam īkšķus, lai mūsu meistarēm izdodas iegūt izcilus rezultātus pasaules mērogā – rezultāti taps zināmi aprīļa vidū! ✨