MĪKSTAS, MIRDZOŠAS UN ELASTĪGAS CIRTAS AR KEUNE CARE CURL CONTROL!

Izcilas rūpes par cirtainiem matiem ar Keune Curl Control! ✨

Curl Control ir izstrādāts, lai koptu un rūpētos gan par dabiski lokainiem matiem, gan par matiem, kuru cirtas veidotas ar ilgviļņiem. Sniedz matu cirtām nepieciešamo mitruma līmeni, nodrošina to elastību un spīdumu.

Keratīns atjauno matus un spēcina tos. Aveņu sēklu eļļa mīkstina matus un padara cirtas elastīgas. Bagātināts ar E vitamīnu un Omega 3, 6 un 9, kas rūpīgi mitrina matus un vienlaikus rūpējas par cirtām.

  • Curl Control Shampoo – maigi attīrošs šampūns, kas viegli atdala cirtas citu no citas, padarot tās mīkstas, mirdzošas un elastīgas.
  • Curl Control Conditioner – mitrinošais kondicionieris padara cirtas mīkstas, spīdīgas un elastīgas. Matu cirtas kļūst vieglāk savaldāmas.
  • Curl Control Mask – barojoša maska sausiem, sprogainiem matiem. Cirtas kļūst patīkami mīkstas, spīdīgas un elastīgas, nepadarot tās smagnējas.
  • Curl Control Boost Spray – šis izsmidzināmais līdzeklis piešķir cirtām enerģiju un elastību, kā arī novērš to pūkošanos.
  • Curl Control Defining Cream – šis bagātīgais krēms atdala cirtas citu no citas, saglabājot tās mīkstas, elastīgas un spīdīgas visas dienas garumā.

 

Palutini savas cirtas ar Keune Care Curl Control! ✨

 

Keune – lieliskas rūpes, lieliski mati! 💚