VEICINI MATU AUGŠANU AR KEUNE SO PURE ENERGIZING!

Keune So Pure Energizing produktu līnija tonizē un novērš matu izkrišanu un stimulē matu augšanu.💚

Šī produktu līnija ir unikāla, jo vitro testos tā uzrāda par 25% ātrāku matu augšanu, lietojot So Pure Hair Growth losjonu. Produkts stimulē asinsriti un dod pozitīvu efektu matu augšanai. Ingvers un citrons, galvenās sastāvdaļas, rada svaigu un siltu sajūtu ar dinamisku efektu.

So Pure Energizing Shampoo – stimulējošs šampūns satur sarkano ženšeņu un ingveru, kas stimulē galvas ādu. Biotīns spēcina matus. Mati ir pilnīgāki, biezāki un tiem piemīt lielāks apjoms. Nesatur sulfātus.

So Pure Energizing Hair Growth Lotion – stimulējošs matu augšanas losjons, kas novērš matu plānumu un stimulē galvas ādas šūnu vielmaiņu ar unikālas dabiskā ženšeņa, kofeīna un biotīna kombinācijas palīdzību. Stimulē asins cirkulāciju un stiprina matus, un galvas ādu, palielinot tās dzīves ciklu.

Keune So Pure līnijas filozofija ir radīt veselīgus, spīdīgus matus un veselīgu galvas ādu, ar augu ekstraktu palīdzību.
Atpūtas, relaksācijas un labklājības uztvere rada optimālu iekšējās un ārējās kopšanas līdzsvaru. Tieši līdzsvars stiprina emocijas un personību. 🍋

Keune – lieliskas rūpes, lieliski mati!