KEUNE PIEŠĶIRTS B CORP SERTIFIKĀTS!

IR SASNIEGTS KAS PATIESI IESPAIDĪGS!! KEUNE HAIRCOSMETICS IR PIEŠĶIRTS B CORP SERTIFIKĀTS!

B Corp sertifikāts ir apliecinājums tam, ka uzņēmums atbilst augstākajiem ilgtspējības un sociālās atbildības standartiem. Uzņēmumi, kuri ir sertificēti B Corporation, ir līderi globālajā kustībā par iekļaujošu, taisnīgu un atjaunojošu ekonomiku.

B Corp sertifikācija apstiprina vienu no lielajiem uzņēmuma mērķiem – rūpēties par cilvēku un par planētu, šodienā un rītdienā. Keune katru dienu turpina ieguldīt virzībā uz ilgtspējīgāku nākotni.

Uzņēmumam ir 10 ambiciozi ilgtspējības mērķi, tādi kā pilnībā pārstrādājama iepakojuma ieviešana, ilgtspējīgu materiālu izpēte un šo materiālu ieviešanu produktu sortimentā. Uzņēmums arī turpmāk samazinās oglekļa pēdas nospiedumu pasaulē, uzlabos rūpnīcas darbību ilgtspējība, darbinieku karjeras attīstību, pabalstu nodrošināšanu, labklājība un daudz vairāk.

 

Keune šo sertifikātu ir ieguvusi, jo:

  • Mēs vienmēr ražojam bez cietsirdības, mēs nekad netestējam savus produktus uz dzīvniekiem;
  • Mēs iegūstam ilgtspējīgas sastāvdaļas;
  • Mēs samazinām savu oglekļa pēdas nospiedumu pasaulē ar vairāk nekā 4000 aktīviem saules paneļiem;
  • Mēs ieguldām labākajos iespējamajos darba apstākļos un nodrošinām labākos ieguvumus uzņēmuma darbiniekiem.

B Corporation sertifikāta iegūšana apstiprina Keune ieguldītās rūpes un laiku, un tas savukārt apstiprina, ka mēs esam paveikuši krietni iespaidīgu darbu jau līdz šim.

Taču te mēs neapstājamies! Mēs ejam tālāk, jo mums ir lieli mērķi un vēl daudz darāmā priekšā:

  • Līdz 2030.gadam mēs samazināsim mūsu oglekļa pēdas nospiedumu līdz 50%. Ar izvietotiem 4000 saules paneļiem un elektrības izmantošanu ražošanā, mēs jau esam uz īstā ceļa.
  • Līdz 2030.gadam mēs pārstrādāsim un vēlreiz izmantosim 90% no fabrikā izlietotajiem atkritumiem. Sākot ar inovatīvām atkritumu pārstrādes programmām līdz atkārtotai iepakojumu pārstrādei un izmantošanai, mēs nemitīgi meklējam veidus, kā samazināt atkritumus un maksimizēt resursu efektivitāti.
  • Līdz 2030.gadam, Ieguldot specializētās ūdens attīrīšanas tehnoloģijās, mūsu mērķis ir pārstrādāt un atkārtoti lietot 90% no mūsu ražotnē izmantotā ūdens.

Mēs esam lepni, ka varam būt iedvesmotāji un virzītāji. Taču tas iespējams tikai tiecoties uz mūsu nosprausto mērķi. Keune kā ģimenes uzņēmums vēlas padarīt pasauli labāku nākamajām paaudzēm.

Taču šis ir tikai sākums, tāpēc kopā ķeramies pie darba!