KEUNE FORTIFYING LOSJONS – PALĪGS PRET MATU IZKRIŠANU!

Līdzeklis pret matu izkrišanu – 1992 by J.M. Keune Fortifying losjons!

Kad laiks skrien tik ātri, nav ne laika, ne gribēšanas domāt par dažādiem problēmjautājumiem. Ir daudz cilvēku, kuri saskaras ar pārmērīgu matu izkrišanu un allaž pēc matu mazgāšanas vai ķemmēšanas baidās ieraudzīt izkritušo matu mudžekli. Matu izkrišanu veicina gan katra individuālās organisma īpatnības, gan veselības nianses, gan dzīvesveids, taču neatkarīgi no iemesla – piekritīsi, patīkami tas nav, vai ne?

Keune laboratoriski izstrādātāis Forifying losjons ir pierādījis savu efektivitāti un pulcē kuplu fanu pulku, jo rezultāti ir pārliecinoši. Lai arī tas iekļauts vīriešu kosmētikas līnijā, īpaši pieprasīts šis losjons ir tieši sieviešu vidū.
Losjons ieteicams preventīvām un efektīvām rūpēm, lai samazinātu un novērstu matu izkrišanu, tas ir unikāls kopjošs līdzeklis smalkiem, plāniem, blāviem matiem. Invitro testi apliecina, ka Fortifying losjona liposomas ievērojami veicina jaunu matu augšanu. Eikalipts atvēsina un stimulē, H vitamīns uzlabo keratīna struktūru matos, padarot tos spēcīgākus. Sastāvā arī sarkanais žeņšeņs, kofeīns un kreatīns.

Rezultāts: matu augšana tiek paātrināta par 25% 4 dienu laikā, palielinās matu un galvas ādas vitalitāte.

Iedomājies to brīdi, kad Tava galva pilna ar mazajiem matiem jeb tā saucamajiem baby-hair – gluži kā pufīgs mākonis pie matu saknēm. Iedomājies to brīdi, kad nebaidies paskatīties uz izkritušo matu mudžekli. ❤