MATU KOPŠANA AR KEUNE CARE VITAL NUTRITION – BARO UN ATJAUNO SAUSUS MATUS!

Sausi un bojāti mati ir viena no izplatītākajām problēmām, ar ko saskaras daudzi. Mēs visi vēlamies spēcīgus, gludus un veselīgus matus. Tāpēc iepazīstinām ar Keune Care Vital Nutrition produktu līniju, kas paredzēta sausu matu atjaunošanai.

Vital Nutrition produktu komplekss atjauno matos mitrumu un baro to iekšējo struktūru. Unikālā “barošanas – injekcijas” tehnoloģija atjauno esošo un veido jaunu aizsargslāni ap bojāto mata vietu, aizsargājot tos no miruma zaudēšanas un apkārtējās vides negatīvās iedarbības, piemēram, UV stariem, mehāniskās un ķīmiskās iedarbības. Tā stiprina matus, padarot tos gludus, spīdīgus un vieglāk ķemmējamus.

Izmēģini Vital Nutrition un palutini savus matus 🖤

  • Vital Nutrition Shampoo – nomierinoša, atjaunojoša un aizsargājoša kopšana sausiem, bojātiem un trausliem matiem. Ieteicams: sausai galvas ādai un matiem. Unikālā tehnoloģija: Nutri-Injection tehnoloģija veido aizsargājošu vairogu ap bojātajām matu vietām, atjaunojot mitruma līmeni un piešķirot matiem vitalitāti.
  • Vital Nutrition Conditioner – nomierinoša, atjaunojoša un aizsargājoša kopšana sausiem, bojātiem un trausliem matiem. Ieteicams sausai galvas ādai un matiem. Kondicionieris atgriež enerģiju bojātiem matiem, piešķir spīdumu un padara matus viegli ķemmējamus.
  • Vital Nutrition Mask – luksusa klases intensīvā maska piešķir elastību, gludumu un spīdumu bojātiem matiem.
  • Vital Nutrition Porosity Filler – botokss jūsu matiem. Īpaša kopšana ar unikālām sastāvdaļām: keramīdiem un kviešu proteīniem, kas, aktīvi iedarbojoties, atjauno matus un piešķir spēku bojātiem matiem.
  • Vital Nutrition Thermal Cream – atjaunojošs krēms, kas aizsargā trauslos, bojātos matus no augstas temperatūras negatīvās iedarbības. Izmantojiet to pirms matu veidošanas ar karstajiem instrumentiem.
  • Vital Nutrition Protein Spray – daudzfunkcionāls, kondicionējošs, izsmidzināms līdzeklis sausiem un porainiem matiem. Aizsargā galvas ādu un matus krāsošanas laikā, pirms un pēc tās. Atjauno mitruma līdzsvaru un piešķir matiem spīdumu, padara tos viegli ķemmējamus.

Rezultāts: spēcīgi, veselīgi un atjaunoti mati!

Lutini savus matus ar Keune – lieliskas rūpes, lieliski mati 🖤