JAUNUMS – KEUNE CARE CONFIDENT CURL PRODUKTU KLĀSTS!

Jaunums – Keune Care Confident Curl – jauna, revolucionāra matu kopšanas līnija ar nevainojamu rezultātu!

Risinājums lokainu, viļņainu un izteikti cirtainu matu īpašniecēm!

Tūlītēja aizsardzība no spurošanās un pūkošanās gaisa mitrumā līdz pat 24 stundām, samazināta matu lūšana un dziļa mitrināšana, – tas viss Keune Care Confident Curl produktu klāstā!

IEPAZĪSTIES –

  • Šampūns – viegli putojošs šampūns, kas delikāti attīra galvas ādu un matu lokas. Attīra no netīrumiem, saglabājot matu dabisko mitrumu. Paredzēts viļņainiem, lokainiem un izteikti cirtainiem matiem.
  • Kondicionieris – dziļi mitrina un baro matus no saknēm līdz pat matu galiem, samazina spurošanos un padara tos viegli ķemmējamus. Paredzēts viļņainiem, lokainiem un izteikti cirtainiem matiem.
  • Maska – šī revolucionārā maska piešķirs tavām lokām jaunas sajūtas, sniedzot dziļu mitrināšanu. Jau pēc pirmās lietošanas reizes būs redzamāks matu mirdzums un lokas kļūs izteiksmīgākas un vizuāli skaistākas. Maska paredzēta viļņainiem, lokainiem un izteikti cirtainiem matiem.
  • Krēms viļņainiem matiem – šis produkts pārveidos tavus viļņainos matus, samazinot to spurošanos un nodrošinot vieglu fiksāciju veidojot gan dabisku pludmales viļņu efektu, gan veidojot šiku frizūru. Paredzēts viļņainiem matiem.
  • Krēms lokainiem matiem – šis multifunkcionālais, dziļi barojošais krēms nodrošina ekstra rūpes par raupjām lokām un piešķir kuplu, atsperīgu loku izskatu. Paredzēts lokainiem matiem.
  • Krēms cirtainiem matiem – šis produkts baro cirtas, piešķirot matiem maigumu, izteiksmīgumu un mirdzumu. Dziļi mitrinošs krēms dara brīnumus, padarot matus ievērojami veselīgākus. Paredzēts izteikti cirtainiem matiem.

KEUNE – lieliskas rūpes, lieliski mati!