JAUNUMS – ELCHIM MILANO MATU PROCEDŪRAS

Jaunums – Elchim Milano matu procedūras!

Vai esi kādreiz iztēlojies, kā tas ir – ieveidot matus žāvēšanas laikā, uzreiz tiem piešķirot WOW efektu? Inovatīvā Elchim tehnoloģija, kas izstrādāta, ražota Itālijā un patentēta visā pasaulē, Tev ļaus to izdarīt. Tik vienkārši, kā pagatavot espresso kafiju kapsulu automātā. Arī Elchim tehnoloģija ir unikāla savā vienkāršībā – Tev nepieciešams speciāls žāvēšanas uzgalis (Hot Honey Care Starter Kit) un kapsula, kuru tajā ievietot.

Iegūsti eleganti mirdzošus un zīdainus matus kā tikko no salona!

Hot Honey Care kapsula, kas ievietota žāvēšanas uzgalī, sniegs Taviem matiem luksus rūpes – Tev atliek vien izvēlēties nepieciešamo formulu (taisniem – zīdainiem, mirdzošiem – antistatiskiem, mirdzošiem – apjomīgiem, mirdzošiem – kupliem). Izmazgā matus ar attīrošu (clarify) šampūnu un žāvēšanas laikā, izmantojot kapsulu, iegūsti WOW efektu!

Pateicoties medus dabiskajām īpašībām, mati kļūst maigāki un vieglāk veidojami jau pirmajās žāvēšanas minūtēs. Palīdz noņemt spurainību un piešķir zīdainu mirdzumu. Procedūras ideāli piemērotas arī biezu, nepakļāvīgu matu veidošanai.