Celebrate STYLE

JAUNUMS!

Lieliski matu veidošanas produkti, kas ir ieguvuši jaunu veidolu, lai ikviens sapnis par skaistiem matiem varētu tikt īstenots.

Keune Style piedāvā daudzveidīgu produktu kolekciju, kurā ietilpst gan inovatīti produkti, gan uzticami un jau iemīļoti produkti, lai Tu varētu radīt modernus perfekti – neperfektus matus.

Iepazīsti Keune Style.

AUGSTAS KVALITĀTES SASTĀVDAĻAS.

Mūsu izpētes un attīstības komanda paši ar savām rokām atlasa un izvēlas kvalitatīvākās sastāvdaļas un pielieto modernākās un jaunākās tehnikas, lai izstrādātu profesionālu, kvalitatīvu produktu.

ZINĀTNISKI PĀRBAUDĪTA IZCILĪBA.

Mūsu produkti ir rūpīgi testēti laboratorijā un pārbaudīti praksē sadarbībā ar friziermeistariem. Tas nozīmē, ka ikkatra produkta kvalitāti nodrošina un apliecina gan zinātne, gan jomas profesionāļi. Visi Style produkti satur UV filtru, kas ļauj pasargāt matus no nelabvēlīgās UV staru iedarbības.

ELEGANTS IEPAKOJUMS.

Mūsu Style dizains tika veidots tā, lai tas būtu harmonijā ar Care produktu klāstu: aptiekāra iedvesmots dizains ar noapaļotām formām un baltas krāsas vāciņiem un etiķetēm. Style patīkami maigais, matētais un izteikti pelēkais iepakojums rada izsmalcinātības un luksusa sajūtu. Care un Style dizains veidots pārdomāti, lai tie, esot kopā Tavā salonā, sniegtu arī vizuālu baudījumu.