APRĪLIS – MATU LUTINĀŠANAS MĒNESIS

Ziema spītīgi negrib atkāpties, lai gan mēs alkstam nolikt ziemas cepures vistālākajā skapja stūrī.
Gan jau pavisam drīz varēsim to izdarīt!

Tikmēr aicinām Tevi ielūkoties spogulī un ar kritisku, tomēr mīlošu, aci novērtēt savu galvas rotu. Vai kronis, lasi – mati, ko valkājam katru dienu, Tevi priecē? Varbūt šis kronis alkst pēc īpašām rūpēm un mīlestības? Varbūt sausie matu gali skumji nogulst uz pleciem un nespodrās cirtas alkst žilbinoša mirdzuma? Un kā ar tām niansēm, kas it kā acīm neredzamas, tomēr ikdienas labsajūtu spēcīgi ietekmējošas – niezoša, īdoša, pārjūtīga galvas āda, kas pavasarī mēdz par sevi likt domāt vēl vairāk?

Mēs ticam, ka īstais friziermeistars Tev sniegs profesionālu konsultāciju! 

Mēs ticam, ka arī Tu pats vēlies pielikt roku šo jautājumu risināšanā, tādēļ speram Tev soli pretī un pasludinām aprīli par matu lutināšanas mēnesi, īpašai produktu izlasei piedāvājot gardas cenas.

Veselīgu matu pamatā ir veselīga galvas āda, un mēs ar lepnumu šeit priekšplānā izvirzām iecienīto Care līniju.
Ikkatra Care produkta sastāvā ir 5 matu un galvas ādas veselībai nozīmīgākās minerālvielas – cinks, varš, silīcijs, dzelzs, magnijs. Kamēr cinks veicina jaunu šūnu rašanos un varš sekmē matu augšanu, tikmēr silīcijs nodrošina kolagēna un saistaudu veidošanos, dzelzs ir atslēgas elements proteīnu veidošanās procesā, savukārt magnijs rūpējas par enerģiju – dod spēku galvas ādai un matiem ar šo visu darboties! Aprīlī ceļam gaismā visas 5 Care maskas – vien izvēlies sev atbilstošāko!

  • Care Vital Nutrition maska sausiem un bojātiem matiem piešķirs mirdzumu, pabaros un padarīs tos zīdainus.
  • Care Color Brillianz rūpēsies par matu krāsas izteiksmīgumu, noturību un spilgtumu, vienlaikus mitrinot, atjaunojot un stiprinot matus.
  • Care Curl Conrol čirkas un cirtas padarīs elastīgas, vijīgas, mīkstas un zīdainas.
  • Care Keratin Smooth matus padarīs gludus, elastīgus, zīdainus un spēcīgus.
  • Care Satin Oil atgriezīs mirdzumu nespodriem matiem, vienlaikus tos atjaunojot un padarot veselīgi zīdainus.

Ja līdzās šiem TOP produktiem vēlies kaut ko īpaši jaudīgu, tad liec lietā matu filleri Care Vital Nutrition Porosity filler (jā, tiek dēvēts arī par matu botox…), kas porainus un sausus matus piepildīs ar enerģiju, vitalitāti un piešķirs tiem spēku!

Ja viss augstāk minētais ir saistoši, bet… tā galvas āda tomēr neliek mieru, tad raugi pēc šī trijnieka:

 

Ceram, ka ziema atkāpsies jau pavisam drīz, un tuntulēšanās būs beigusies! Lieliskas rūpes – lieliski mati, sāc jau tūlīt – lūko pēc Care maskām tepat Keune internetveikalā.

PS. Un atceries par vizīti pie sava [matu] drauga salonā!

 

Lai mums skaists šis aprīlis!