KEUNE CARE DERMA SENSITIVE – JŪTĪGAI GALVAS ĀDAI!

Nav noslēpums, ka veselīgi mati sākas ar veselīgu galvas ādu. Keune Care Derma Sensitive it īpaši veidots tiem, kuriem ir jūtīga galvas āda un kuri aktīvi darbojas, lai samazinātu galvas ādas apsārtumu un kairināšanu.

Derma Sensitive produkti nomierina sausu galvas ādu, atvieglojot nepatīkamo niezes sajūtu, kā arī vienlaicīgi mīkstina matus un piešķir tiem veselīgu, dabisku spīdumu.

Derma Sensitive darbība un rezultāti ir dermatoloģiski pārbaudīti. Produkti ir īpaši izstrādāti, lai saglabātu galvas ādas dabisko pH līmeni (pH 5). Šī līnija nesatur sulfātus, alkoholu, krāsvielas, turklāt arī aromāts ir ar zemu alergēnu saturu. Derma Sensitive ir izstrādāts, lai samazinātu alerģiskas reakcijas riskus un piedāvātu Scalp-Soothing Complex jeb galvas ādas nomierinošu tehnoloģiju. 🌼

 

  • Derma Sensitive šampūns – nomierina jūtīgu galvas ādu, atvieglojot nepatīkamo niezes, dedzināšanas sajūtu un apsārtumu. Vienlaikus mīkstina matus un piešķir tiem veselīgu, dabisku spīdumu. Dermatoloģiski atzīts. Nesatur sulfātus, alkoholu un krāsvielas, turklāt aromāts ir ar zemu alergēnu saturu. Intensīva mitrināšana un tūlītēja iedarbība.
  • Derma Sensitive kondicionieris – nomierina un mitrina niezošu, apsārtušu un hiperjūtīgu galvas ādu. Dermatoloģiski apstiprinātā formula tūlītēji atvieglo diskomforta sajūtu, vienlaikus kondicionējot matus un piešķirot tiem dzīvīgumu un veselīgu spīdumu.
  • Derma Sensitive maska – dermatoloģiski atzīta intensīvas iedarbības maska jūtīgai galvas ādai. Scalp – Soothing Complex tehnoloģija – sastāvā glicerīns, kas dziļi mitrina, alantoīns, kam piemīt dziedējoša un mitrinoša iedarbība, un SymMollient, kas tūlītēji samazina niezi, dedzināšanu un apsārtumu, un ilgtermiņā darbojas uz to, lai novērstu turpmāko galvas ādas kairinājumu.
  • Derma Sensitive losjons – nomierina sausu galvas ādu, atvieglojot nepatīkamo niezes sajūtu. Satur Derma-Soothing kompleksu un ir īpaši izstrādāts, lai saglabātu ādas dabisko pH līmeni (pH 5). Lietot kopā ar Derma Sensitive šampūnu.

 

Keune Care Derma Sensitive – pirmais solis uz veselīgu galvas ādu!

Keune – lieliskas rūpes, lieliski mati! 🌷