IESKATS KEUNE 100 GADU JUBILEJAS SVINĪBĀS LATVIJĀ

KEUNE profesionālās kosmētikas zīmolam šogad apritēja 100 gadi

Līksmā un svinīgi nostalģiskā svētku noskaņā 22. augustā Rīgā, Digital Art House telpās, Keune Latvija ģimene atzīmējām svētkus kopā ar draugiem, sadarbības partneriem un zīmola mīļotājiem no visas Latvijas. 🌟

Lai gan rīts sākās ar lietainiem un matu sakārtojumam visnotaļ nepateicīgiem laikapstākļiem, apmeklētāju svētku noskaņojums ar katru sekundi kļuva arvien pacilātāks. Viesus mīļi sagaidīja pasākuma rīkotāji un mēs, Keune Latvija oficiālie pārstāvji, aicinot izbaudīt šo svētku dienu visiem kopā.

Pasākuma programmu ar svinīgu uzrunu par zīmola vērtībām un sasniegumiem atklāja Keune Latvija valdes priekšsēdētājs Roberts Zušmanis un mārketinga vadītāja Sabīne Zušmane, svētku runu turpinot Andim Zušmanim un Andrai Grasmanei ar sirsnīgu atskatu Keune Latvija pirmajos soļos pirms 25 gadiem, kad Keune zīmols uzsāka savu ceļu Latvijā. Interesanti, ka Keune par saviem partneriem pasaulē izvēlas ģimenes uzņēmumus, un tāds tas ir arī Latvijā – šī ir jau otrā paaudze. Andras un Anda uzsākto biznesu veikmīgi turpina viņu vecākais dēls Roberts ar sievu Sabīni.

Ar savu klātbūtni Latvijas Keune saimi pagodināja arī ražotāja pārstāvis Roel Muller no Holandes – valsts, kurā pirms 100 gadiem šis zīmols radīts.

Pasākuma rīkotāji viesus iepriecināja ar vēsturiskām foto un video projekcijām, kuras, pateicoties Digital Art House modernajām tehnoloģijām, telpā ieskāva skatītājus no visām pusēm, ļaujot pieredzēt neaizmirstamas sajūtas un Keune radošo stilu. Viesus turpināja pārsteigt stilīgās meitenes no deju studijas House of Berries, kuras vizuāli atbilstoši katrai desmitgadei izdejoja 100 gadus ar Keune. Aizraujoši un ar savu neatkārtojamo šarmu dekādes apspēlēja un skatītājus matu veidošanas ceļojumā aizveda arī talantīgā friziere un Keune Latvija radošā partnere Kristīne Laizāne, kārtējo reizi parādam savas meistarīgās prasmes, izmantojot mīļākos Keune produktus. Pasākuma turpinājumā uzstājās Kārlis Bardelis no Bored of Borders, iepazīstinot skatītājus ar savu unikālo un iedvesmojošo pieredzes stāstu – ceļojumu pāri okeāniem airu laivā –, kas ļāva katram klausītājam padomāt par savām neredzamajām robežām un turpmākajiem nākotnes mērķiem. Arī Keune ne tikai domā, bet dara gana daudznākotnes mērķu vārdā, meklēdama veidus, kā būt videi draudzīgākiem, kā palīdzēt tiem, kam tas visvairāk nepieciešams. Apmeklētāji tika sirsnīgi aicināti līdzdarboties Keune Latvija organizētajā labdarības projektā. Ar lielu prieku un lepnumu jāmin, ka interesentu netrūka. 🤍

Pasākuma telpas dienas gaitā piepildījās ar svinīgi uzlādētu enerģiju, kas bija sajūtama katrā sarunā, prieka pilnos smaidos, dejās un dziesmās. Pasākuma apmeklētāju vidū bija gan meistari no Keune pašiem pirmssākumiem Latvijā 1998.gadā, gan tādi, kuri ar šo zīmolu uzsākuši strādāt nesen. Vecmeistari un jaunie talanti ne tikai svētkos, bet arī ikdienā rod kopēju valodu, jo viņus vieno Keune – ar tradīcijām, vērtībām un kopīgu nākotnes vīziju.

Dienas noslēgumā ar iespaidīgu muzikālo izpildījumu viesus iepriecināja Diana Pashko & The Kruasans, iedrošinot mesties dejā un izbaudīt dzimšanas dienas ballītes izskaņu uz vislabākās nots.

Neliels ieskats pasākuma gaitā zemāk 🌟

Keune – lieliskas rūpes, lieliski mati 🧡