#COLORYOURMOOD

Lai valda sals aiz loga un ledus zem kājām – Keune draugu sirdīs un acu skatos jau manāms pavasaris, kas lēni, taču uzstājīgi vēlas sevi pieteikt skaļi un koši.

Šis košais pieteikums izskanēja tieši pirms nedēļas – piektdien, 16. februārī “Hair Art Studio” ar aicinājumu visiem klātesošajiem piešķirt krāsas savam noskaņojumam – #ColorYourMood ir Keune jaunās kolekcijas vēstījums.

Keune komanda, draugi un atbalstītāji, mediju pārstāvji un partneri pulcējās Keune Latvija mājās VEF kvartālā, kur ar jauno kolekciju iepazīstināja Keune Haircosmetics starptautiskie apmācību treneri Jeroen Struijlaart un Mirjam Homma no Holandes.

Šis pasākums tika izpārdots rekordīsā laikā, tādēļ tiem, kuri nepaguva laikus iegādāties biļeti, nodrošinājām nelielu ieskatu kolekcijas norises pasākumā, translējot to tiešraidē mūsu FaceBook vietnē.

Kolekcijas #ColorYourMood aicinājums izkrāsot savu noskaņojumu un nēsāt to savos matos ir interaktīvi sasaistīts ar sociālajām platformām. Jaunās kolekcijas krāsojumus, griezumus un veidošanas stilus apzīmējam ar sajūtām – #flirty#playful#fierce#proud un #dreamy. Sākam ar mirkļbirkām jeb hash-tagiem un turpinām ar piespraudītēm pie apģērba…

Kolekcijas pasākuma dienā prezentējām arī Keune Street Salon – aplikāciju friziermeistara profesionālajai un radošajai iedvesmai!

Diena bija piepildīta ar zināšanām, iedvesmu un pieredzes apmaiņu, sirsnīgiem brīžiem un jautriem mirkļiem, ģimeniskumu un mājīgumu.

Pirms skaties bildes un uzzini, kā mums gāja, vēlamies teikt paldies:
Kolekcijas sagatavošanā neizmērojamu darbu paveica Hair Art Studio pasniedzēju komanda:
Keune vēstniece Latvijā – Ilze Voldraha,
Keune eksperte Ilze Drozdovska,
Keune mentori Ināra Švarce un Vivita Jansone,
Keune Latvija radošā partnere Svetlana Karpova – Kocura,
par stilu rūpējās Ilze Blumfelde un Elkor Plaza, par modeļu make up – Irina Ivaško, tehniskos risinājumus nodrošināja Kaspars un viņa komanda no skatuvestehnika.lv, par garšas kārpiņu lutināšanu rūpējās mūsu ilggadējie partneri “Krimulda”. To, lai klātesošie izprastu ik vārdu no vērtīgās starptautisko apmācību treneru sniegtās informācijas, nodrošināja tulkošanas pakalpojumi sadarbībā ar Skrivanek, savukārt mirkļus un sajūtas iemūžināja Linda Rutule.