Keune Studijas komanda

 • JOLANTA KRASTIŅA

  Keune Studijas trenere
  Jolantas profesionālais CV liecina, ka šī meistare nepazīst enerģijas apsīkumu – pēc teju 20 gadiem friziermeistara amatā, kurā pieredzēta plaša sadarbība ar populāriem Latvijas modes... Lasīt vairāk
 • IEVA GREDZENA

  Keune Studijas trenere
  Ievai friziermāksla klātesoša ir bijusi visu laiku, kopš vien sevi atceras – arī tad, kad karjera stūrēja pavisam citā virzienā un profesionālie izaicinājumi nebūt nebija saistīti ar... Lasīt vairāk

  Ievai friziermāksla klātesoša ir bijusi visu laiku, kopš vien sevi atceras – arī tad, kad karjera stūrēja pavisam citā virzienā un profesionālie izaicinājumi nebūt nebija saistīti ar matiem. Tā iekšējā balss, kas arvien uzstājīgāk lika par sevi manīt, nebija apklusināma, un 2016.gadā Ieva friziermākslu izvirzīja par savu prioritāti. Līdz tam jau bija iegūtas zinības gan Birutas Mageles starptautiskajā stilistu skolā, gan pilnveidotas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas dažādos ar friziermākslu saistītos kursos.

  2018.gadā Ieva jau bija tik organiski iekļāvusies Keune Studijas treneru kolektīvā, ka apmācību semināri – gan Studijā notiekošie, gan izbraukumos pie klientiem visā Latvijā – bez Ievas klātbūtnes nebija iedomājami. Esošie un jaunie Keune klienti Ievu ātri iemīļoja, un tas pats notika arī ar viesmāksliniekiem, kuri Ievas darbu gan aizskatuvē, gan uz skatuves atzinīgi novērtēja acumirklī. Pārstāvji no Keune kompānijas Holandē, Mazella & Palmer akadēmijas pārstāvji no Lielbritānijas, kolēģi tepat no Keune Lietuvā – visi kā viens atzina, ka kolektīva “puzzle” ir salikusies, jo Ievas rokraksts gan labi ieguļ kopējā Studijas komandas rakstā, gan izceļas ar savu individualitāti.

  Gan iedvesmojot pati ar saviem garajiem un allaž mirdzošajiem matiem, gan aizraujot ar savu nepiesātināmo interesi tieši par garajiem matiem un to kopšanu, veidošanu, Ieva ir kļuvusi par mūsu kolektīva garo matu guru. Ikdienas darbs salonā pie Ievas pulcē lielākoties garmatainās klientes, kvalifikācijas un eksaminācijas praktiskajos darbos Ieva būs tā, kura izvēlēsies modeli ar visgarākajiem matiem (to, kurai citi lielākoties iet “ar līkumu”) – gari mati ir Ievas lielākā kaislība un tā, uzņemot arvien apjomīgākus apgriezienus, liek vērtīgus zīmogus Ievas profesionālajā dzīvesgājumā.

  Meistarklases pie frizūru mākslinieces Jūlijas Mironovas, kur, Ievai darbojoties intensīvā teorētiskajā un praktiskajā darbā, godam tika sertificētas Ievas prasmes, kļuva par nozīmīgu soli, lai “upe izietu no krastiem” un alkas pēc frizūru nišas zinībām kļūtu vēl lielākas.

  Ievas iekšējais dzinulis, par spīti šim kovidainajam gadam, kad ārējie apstākļi ļoti daudz lietām “norāva stop-krānu”, traucās uz priekšu un Ieva žilbinoši sertificējās Georgy Kot starptautiskajā akadēmijā, saņemot frizūru meistara kvalifikāciju. Nosaukums “fashion designer for hairstyles” ir salds kompliments meistaram, kura acis deg par garajiem matiem, vai ne? Tāpat kā G. Kota apliecinājums, ka Ieva ir kvalificēta kāzu frizūru meistare, G. Kota autentisko frizūru ziedu lietpratēja, kā arī visa veida viļņu, loku un cirtu meistare.

  Un līdzās visam šim frizūru stāstam Ieva it nemaz nav gatava atkāpties no izaicinājumiem, kas saistīti ar matu krāsas transformāciju, azartiski metoties klienta iecerētajā avantūrā “no tumša uz gaišu”. Arī to ir gana daudz gan Ievas ikdienā salonā, gan Studijas semināros.

  Tad, kad atkal būs iespēja doties uz Keune galveno mītni Holandē, lai censtos iegūt nākamo kvalifikācijas līmeni, Ieva ņems pie rokas visgarāko matu īpašnieci, pacietīgi un spītīgi, liekot lietā visu savu zināšanu bagāžu, transformēs krāsu no vistumšākās uz visgaišāko, un beigu beigās no matiem izveidos kādu Kota ziedu – nu, ja dara, tad dara pārliecinoši un ar glanci.

  Tā ir mūsu Ieva!