IEGŪSTI SPĪDĪGUS, GLUDUS UN SPĒCĪGUS MATUS AR KEUNE CARE KERATIN SMOOTH!

 

Keune Care Keratin Smooth produktu līnija – izcili spīdīgam gludu matu efektam 😍

Keratīns ir šķiedru olbaltumvielas un galvenā sastāvdaļa mata struktūrā. Ja mats ir bojāts, rodas keratīna zudums, kas padara matu īpaši neaizsargātu. Keratin Smooth produktos pievienotais aktīvais keratīns dziļi iekļūst mata struktūrā. Keune Care Keratin Smooth – matiem, kas kļūst gludi, spīdīgi un vieglāk veidojami.

Iepazīstinām:

  • Keratin Smooth Shampoo – šampūns satur keratīnu un provitamīnu B5, kas baro matus, mitrina un piešķir tiem spīdumu. Sastāvā esošais unikālais Quat komplekss novērš matu lūšanu. Keratin Smooth produktos pievienotais aktīvais keratīns dziļi iekļūst mata struktūrā. Pēc ilglaicīgas lietošanas, mati kļūst gludi, spēcīgi un vieglāk veidojami.
  • Keratin Smooth Conditioner – bagātīgi mitrinošais kondicionieris satur keratīnu, provitamīnu B5 un Šī sviestu. Atvieglo matu ķemmēšanu, padara matus paklausīgus, vieglāk veidojamus un spīdīgus. Quat komplekss aizsargā matus no karstuma iedarbības un novērš to lūšanu.
  • Keratin Smooth Mask – šī intensīvā maska bagātina matus ar keratīnu un keravis, piešķirot matiem spēku un spīdumu. Īpaši piemērots bojātiem matiem.
  • Keratin Smooth Serum – serums satur aktīvo keratīnu, argana eļļu un dabiskās minerālvielas. Tas izlīdzina, nostiprina un nogludina sašķēlušos matu galus. Aizsargā matus no karstuma veidošanas procesā, izmantojot veidošanas instrumentus ar augstu temperatūru.
  • Keratin Smooth 2-Phase Spray – tūlītējas iedarbības kondicionējošs sprejs, kas bagātina matus ar keratīnu un Silsoft tehnoloģiju. Regulē mitruma līdzsvaru, vienlaikus uzlabojot matu izturību un nogludinot tos. Zemais pH līmenis mīkstina mata kutikulu un pastiprina spīdumu.
  • Keratin Smooth Silkening Polish – zīdainais krēms nogludina un piešķir matiem brīnišķīgu spīdumu. Aktīvais keratīns dziļi iekļūst matu struktūrā. Īpaši piemērots bojātiem matiem.

 

Rezultāts: izteikts spīdums un satriecoši gludi, spēcīgi un aizsargāti mati. 🖤

Lutini savus matus ar Keune – lieliskas rūpes, lieliski mati 🌷