Keune Studijas komanda

 • ILZE VOLDRAHA

  Keune Studijas trenere
  Visvairāk starptautisko sertifikātu, ko izsniedzis Keune Haircosmetics ražotājs Holandē, īpašniece. Visaugstāk titulētā, visplašāk novērtētā, kosmētikas jomā viszinošākā Latvijas... Lasīt vairāk
 • JOLANTA KRASTIŅA

  Keune Studijas trenere
  Jolantas profesionālais CV liecina, ka šī meistare nepazīst enerģijas apsīkumu – pēc teju 20 gadiem friziermeistara amatā, kurā pieredzēta plaša sadarbība ar populāriem Latvijas modes... Lasīt vairāk

  Jolantas profesionālais CV liecina, ka šī meistare nepazīst enerģijas apsīkumu – pēc teju 20 gadiem friziermeistara amatā, kurā pieredzēta plaša sadarbība ar populāriem Latvijas modes māksliniekiem un aktīva ilggadēja darbība pārvērtību šovos televīzijā, Jolantā mīt aizrautīga zinātkāre par aktualitātēm nozarē, un tas šo enerģisko friziermeistari turpina virzīt pretim jauniem izaicinājumiem un sasniegumiem.

  Darbs kopā ar modes māksliniekiem un stilistiem – Gints Bude, Indra Salcēviča, Anita Altmane, Žanna Dubska, Una Bernatoviča, Aleksandrs Pavlovs, Indra Miklāva, Natālija Zolberga, Sonita Pāvuliņa – ir atstājis patīkamus nospiedumus Jolantas darba pieredzē.

  Aizrautība ar tendencēm un visu aktuālo nozarē izpaužas arī Jolantas ilggadējā tradīcijā apmeklēt Londonā notiekošo Salon International, lai satiktu vispasaules kolēģus un kā zivs ienirtu jaunumos un nozares aktuālajās vēsmās. Jau 11 gadus pēc kārtas šis rudens notikums ir obligāts Jolantas darba grafikā.

  Viss šis balstīts uz pamatīgu zināšanu fundamentu – Jolanta zinības apgūst un prasmes slīpē gan tepat, gan aiz robežām. Absolvējusi Create in Riga tepat Latvijā, pilnveidojusies friziermākslā Holandē, Krievijā, Vācijā, Francijā. “Svaigākie” no diplomiem (Londona, 2019, 2020) ir Mazella & Palmer matu griezumu akadēmijas diplomi, kas, kā vēlāk izrādīsies, Jolantai piešķīruši īpašu jaudu tālākajam darbam.

  Ja turpinām par diplomiem, atsevišķu meistarklašu diplomus neuzskaitīsim, jo to vienkārši ir pārāk daudz – ieskicēšanai minēsim Konstantin Bogomolov, Toni & Guy, Vidal Sassoon.

  Jolantas ikdiena paiet salonā Brigita, kur lielais un plašais klientu loks neļauj ne atslābt, ne ieiet rutīnā. Ikviena darba diena kā svētki – tas būs precīzi par Jolantu!

  Pie visa iepriekš minētā klāt summējama Jolantas kaislība uz dalīšanos ar zināšanām un pieredzi – 2019.gadā viņa pievienojās Keune Studijas treneru kolektīvam, un iepazīstina friziermeistarus gan ar Keune kosmētiku, matu krāsām un to pielietošanas tehnikām, gan vada matu griezumu meistarklases. Kā minēts iepriekš, Mazella & Palmer akadēmijā iegūtās prasmes un zināšanas Jolantai deva jaunu jaudu, un uz šo zināšanu bāzes Jolanta izveidojusi griezumu autorseminārus, aicinot kolēģus – frizierus izprast, nevis kā griezt matus, bet gan kāpēc.

 • IEVA GREDZENA

  Keune Studijas trenere
  Ievai friziermāksla klātesoša ir bijusi visu laiku, kopš vien sevi atceras – arī tad, kad karjera stūrēja pavisam citā virzienā un profesionālie izaicinājumi nebūt nebija saistīti ar... Lasīt vairāk

  Ievai friziermāksla klātesoša ir bijusi visu laiku, kopš vien sevi atceras – arī tad, kad karjera stūrēja pavisam citā virzienā un profesionālie izaicinājumi nebūt nebija saistīti ar matiem. Tā iekšējā balss, kas arvien uzstājīgāk lika par sevi manīt, nebija apklusināma, un 2016.gadā Ieva friziermākslu izvirzīja par savu prioritāti. Līdz tam jau bija iegūtas zinības gan Birutas Mageles starptautiskajā stilistu skolā, gan pilnveidotas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas dažādos ar friziermākslu saistītos kursos.

  2018.gadā Ieva jau bija tik organiski iekļāvusies Keune Studijas treneru kolektīvā, ka apmācību semināri – gan Studijā notiekošie, gan izbraukumos pie klientiem visā Latvijā – bez Ievas klātbūtnes nebija iedomājami. Esošie un jaunie Keune klienti Ievu ātri iemīļoja, un tas pats notika arī ar viesmāksliniekiem, kuri Ievas darbu gan aizskatuvē, gan uz skatuves atzinīgi novērtēja acumirklī. Pārstāvji no Keune kompānijas Holandē, Mazella & Palmer akadēmijas pārstāvji no Lielbritānijas, kolēģi tepat no Keune Lietuvā – visi kā viens atzina, ka kolektīva “puzzle” ir salikusies, jo Ievas rokraksts gan labi ieguļ kopējā Studijas komandas rakstā, gan izceļas ar savu individualitāti.

  Gan iedvesmojot pati ar saviem garajiem un allaž mirdzošajiem matiem, gan aizraujot ar savu nepiesātināmo interesi tieši par garajiem matiem un to kopšanu, veidošanu, Ieva ir kļuvusi par mūsu kolektīva garo matu guru. Ikdienas darbs salonā pie Ievas pulcē lielākoties garmatainās klientes, kvalifikācijas un eksaminācijas praktiskajos darbos Ieva būs tā, kura izvēlēsies modeli ar visgarākajiem matiem (to, kurai citi lielākoties iet “ar līkumu”) – gari mati ir Ievas lielākā kaislība un tā, uzņemot arvien apjomīgākus apgriezienus, liek vērtīgus zīmogus Ievas profesionālajā dzīvesgājumā.

  Meistarklases pie frizūru mākslinieces Jūlijas Mironovas, kur, Ievai darbojoties intensīvā teorētiskajā un praktiskajā darbā, godam tika sertificētas Ievas prasmes, kļuva par nozīmīgu soli, lai “upe izietu no krastiem” un alkas pēc frizūru nišas zinībām kļūtu vēl lielākas.

  Ievas iekšējais dzinulis, par spīti šim kovidainajam gadam, kad ārējie apstākļi ļoti daudz lietām “norāva stop-krānu”, traucās uz priekšu un Ieva žilbinoši sertificējās Georgy Kot starptautiskajā akadēmijā, saņemot frizūru meistara kvalifikāciju. Nosaukums “fashion designer for hairstyles” ir salds kompliments meistaram, kura acis deg par garajiem matiem, vai ne? Tāpat kā G. Kota apliecinājums, ka Ieva ir kvalificēta kāzu frizūru meistare, G. Kota autentisko frizūru ziedu lietpratēja, kā arī visa veida viļņu, loku un cirtu meistare.

  Un līdzās visam šim frizūru stāstam Ieva it nemaz nav gatava atkāpties no izaicinājumiem, kas saistīti ar matu krāsas transformāciju, azartiski metoties klienta iecerētajā avantūrā “no tumša uz gaišu”. Arī to ir gana daudz gan Ievas ikdienā salonā, gan Studijas semināros.

  Tad, kad atkal būs iespēja doties uz Keune galveno mītni Holandē, lai censtos iegūt nākamo kvalifikācijas līmeni, Ieva ņems pie rokas visgarāko matu īpašnieci, pacietīgi un spītīgi, liekot lietā visu savu zināšanu bagāžu, transformēs krāsu no vistumšākās uz visgaišāko, un beigu beigās no matiem izveidos kādu Kota ziedu – nu, ja dara, tad dara pārliecinoši un ar glanci.

  Tā ir mūsu Ieva!